Stolní lampičky pro dětský nebo studentský pokoj

Ani se nenadějete, a už zase budete posílat děti po prázdninách do školy… K učení pak budou do svého pokojíku potřebovat kvalitní, úspornou a pohlednou stolní lampičku.

U nás na www.sandria.cz můžete vybírat z několika skupin vhodných stolních lamp. Především Vám doporučujeme úsporné stolní lampy s LED technologií.

SANDY LED série L2014Pro každý studentský pokoj jsou vhodné lampy SANDY LED ze série L2014 v několika barevných provedeních. Vynikají elegantním tvarem, do všech stran ohebným „krkem“ a vysokým světelným výkonem. Dotykový vypínač je na tělese lampičky.

 

SANDY LED série L1550Pokud potřebujete stolní lampu která nemusí být vždy připojena do sítě, ale má neustále svítit, pak si zvolte lampičky ze série L1550 (ve třech barvách). Vyznačují se výkonným akumulátorem, dokáží svítit bez zapojení do sítě až 2hodiny. Samozřejmostí je stmívání a dotykový vypínač na lampičce.

 

SANDY LED série L2250Zajímavým doplňkem pokoje pro studenty je lampička z řady L2250 (ve třech barvách). Je skladná, má možnost volby barvy světla, stmívání a má i funkci časovače –tedy automatické vypnutí v nastaveném čase.

Stolní lampy z našeho obchodu najdou uplatnění jak ve studentském nebo dětském pokoji, ale i v kanceláři nebo nebo při ruční práci v domácnosti.