Zásady ochrany osobních údajů

Užití těchto stránek podléhá Zásadám ochrany osobních údajů (dále jen ZOOÚ) společnosti SANDRIA spol.s r.o.,Žlutava 5, Napajedla 763 61, IČ: 46971491, vedená u KS Brno, odd.C,vl. 7285, dále jen Provozovatel.

ZOOÚ jsou zpracovány dle Nařízení EP a Rady EU 2016/679 (GDPR).

Na tomto webu shromažďujeme osobní údaje při vaší objednávce, registraci, případně při požadavku na sdělení informací o nabízených produktech apod. Tyto osobní údaje jsou zpravidla jméno a příjmení, telefon, email, adresa, a další informace. Tyto informace nám sdělujete dobrovolně při tvorbě objednávky, poptávky, dotazu. Dále jsou shromažďovány informace-osobní údaje, automaticky-jedná se o např. IP adresu vašeho zařízení, typ jeho prohlížeče apod.

Ze zákona máte právo na přístup ke svým osobním údajům, máte právo na jejich odstranění nebo opravu. Některé osobní údaje jsme povinni uchovávat na základě právních předpisů, na tyto údaje se právo na odstranění nevztahuje.

Provozovatel používá osobní údaje pro zpracování objednávek a jejich dodání, po marketingové účely a pro vyhodnocení využití a vylepšení webových stránek. Automaticky shromažďované údaje používá Provozovatel pro účely remarketingu.

Poskytnutí osobních údajů třetím stranám je možné pouze pro účely distribuce a dodání produktů a služeb objednaných na webových stránkách, případně třetím stranám, kterým to dovoluje nebo ukládá zákon – například státní správa apod.

Odběr obchodních a marketingových sdělení, který jsme zaslali na základě získaných osobních údajů, můžete kdykoliv odhlásit, a to formou sdělení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kliknutím na odkaz ve sdělení, které jsme vám zaslali.

Veškeré osobní údaje jsou u Provozovatele chráněny zabezpečeným protokolem a v systému Provozovatele jsou chráněna hesly a jinými zabezpečovacími prostředky, čímž se minimalizuje riziko neoprávněného přístupu a zneužití.

Provozovatel prohlašuje, že osobní údaje shromažďuje pouze v rozsahu nezbytném pro účely uvedené v těchto ZOOÚ a používá patřičné bezpečnostní technologie pro zabezpečení bezpečnosti a ochrany osobních údajů a shromážděných dat.

V případě potřeby dotazů či vysvětlení je možno kontaktovat Provozovatele na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.